ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20229-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square/Square |
| дължина | 450 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 450 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-956 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20229
|
|
BERU 0824010040
|
|
BERU O824O1OO4O
|
|
BERU OZH038
|
|
BERU OZHO38
|
|
BOSCH 0258003239
|
|
BOSCH O258OO3239
|
|
FAE 77126
|
|
FUELPARTS LB1028
|
|
FUELPARTS LB1O28
|
|
INTERMOTOR 16320
|
|
INTERMOTOR 1632O
|
|
INTERMOTOR LOS232
|
|
NGK 0220
|
|
NGK 1801
52.93 €
-20%
42.35 €
|
|
NGK 18O1
|
|
NGK O22O
|
|
NGK OZA448E14
|
|
NGK OZA527E12
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0220
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1801
|
|
NTK (NGK-GROUP) 18O1
|
|
NTK (NGK-GROUP) O22O
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA448E14
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA527E12
|
|
STANDARD 16320
|
|
STANDARD 1632O
|
|
STANDARD LOS232
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 1139012
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 1139O12
|
|
CITROEN 1628V4
|
|
CITROEN 9612127817
|
|
CITROEN 96127346
|
|
CITROEN 96127817
|
|
PEUGEOT 1628V4
|
|
PEUGEOT 9612127817
|
|
PEUGEOT 96127346
|
|
PEUGEOT 96127817
|
| Citroen ZX (N2) | 75 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 88 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 101 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 98 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 94 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 103 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 75 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 101 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 90 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 94 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 50 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 100 коня | бензин |
