ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20237-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square/Square |
| дължина | 1190 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1190 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-956 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20237
|
|
BBT OXY418120
|
|
BBT OXY41812O
|
|
BERU 0824010006
|
|
BERU O824O1OOO6
|
|
BERU OZH005
93.74 €
-20%
74.99 €
|
|
BERU OZHOO5
|
|
BOSCH 0258003078
|
|
BOSCH O258OO3O78
|
|
EPS 1997716
|
|
FACET 107716
|
|
FACET 1O7716
|
|
FUELPARTS LB1004
|
|
FUELPARTS LB1OO4
|
|
HELLA 6PA009165541
|
|
HELLA 6PAOO9165541
|
|
INTERMOTOR 16310
|
|
INTERMOTOR 1631O
|
|
INTERMOTOR LOS194
|
|
KW 497716
|
|
NGK 0249
|
|
NGK 0274
|
|
NGK O249
|
|
NGK O274
|
|
NGK OZA448E40
|
|
NGK OZA448E4O
|
|
NGK OZA527E22
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0249
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0274
|
|
NTK (NGK-GROUP) O249
|
|
NTK (NGK-GROUP) O274
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA448E40
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA448E4O
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA527E22
|
|
STANDARD 16310
|
|
STANDARD 1631O
|
|
STANDARD LOS194
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 1139010
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 1139O1O
|
|
VEMO V22760013
|
|
VEMO V2276OO13
|
|
CITROEN 1628L4
|
|
CITROEN 96036827
|
|
CITROEN 96O36827
|
|
PEUGEOT 1628L4
|
|
PEUGEOT 96036827
|
|
PEUGEOT 96O36827
|
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Citroen BX (XB-_) | 109 коня | бензин |
| Citroen BX (XB-_) | 120 коня | бензин |
| Citroen BX (XB-_) | 147 коня | бензин |
| Citroen BX (XB-_) | 75 коня | бензин |
| Citroen BX (XB-_) | 88 коня | бензин |
| Citroen BX (XB-_) | 120 коня | бензин |
| Citroen BX Break (XB-_) | 120 коня | бензин |
| Citroen BX Break (XB-_) | 88 коня | бензин |
| Citroen BX Break (XB-_) | 109 коня | бензин |
| Citroen CX II | 121 коня | бензин |
| Citroen CX II Break | 121 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 90 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 90 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 109 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Toyota SUPRA (JZA70_, GA70_, MA70) | 238 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 109 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Citroen BX Break (XB-_) | 109 коня | бензин |
| Citroen BX Break (XB-_) | 102 коня | бензин |
| Citroen BX Break (XB-_) | 75 коня | бензин |
| Citroen C15 комби | 67 коня | бензин |
| Citroen C15 комби | 75 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 122 коня | бензин |
