ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20242-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 380 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 380 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20242
|
|
BERU 0824010080
|
|
BERU O824O1OO8O
|
|
BERU OZH074
|
|
BERU OZHO74
|
|
BOSCH 0258003667
|
|
BOSCH O258OO3667
|
|
FAE 77211
|
|
FUELPARTS LB1015
|
|
FUELPARTS LB1O15
|
|
HELLA 6PA009165041
|
|
HELLA 6PAOO9165O41
|
|
INTERMOTOR 16202
|
|
INTERMOTOR 162O2
|
|
INTERMOTOR LOS375
|
|
NGK 0184
|
|
NGK 0298
65.69 €
-20%
52.55 €
|
|
NGK O184
|
|
NGK O298
|
|
NGK OZA448E32
|
|
NGK OZA527E15
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0184
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0298
|
|
NTK (NGK-GROUP) O184
|
|
NTK (NGK-GROUP) O298
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA448E32
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA527E15
|
|
STANDARD 16202
|
|
STANDARD 162O2
|
|
STANDARD LOS375
|
|
CITROEN 16286R
|
|
CITROEN 96229969
|
|
CITROEN C101880299
|
|
CITROEN C1O188O299
|
|
PEUGEOT 16286R
|
|
PEUGEOT 96229969
|
| Citroen ZX (N2) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 98 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 103 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 88 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 45 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 88 коня | бензин |
| Citroen BERLINGO кутия (M_) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 306 кабриолет (7D, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Citroen BERLINGO (MF) | 60 коня | бензин |
| Peugeot PARTNER кутия (5) | 60 коня | бензин |
| Peugeot PARTNER Combispace (5F) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 50 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 90 коня | бензин |
