ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20266-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 1060 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1060 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20266
|
|
VOLVO 30814907
|
|
VOLVO 3O8149O7
|
|
BERU 0824010164
|
|
BERU O824O1O164
|
|
BERU OZH130
|
|
BERU OZH13O
|
|
BOSCH 0258006203
|
|
BOSCH 0258006291
|
|
BOSCH O258OO6291
|
|
BOSCH O258OO62O3
|
|
INTERMOTOR 13333
|
|
INTERMOTOR LOS270
|
|
INTERMOTOR LOS27O
|
|
NGK 0124
|
|
NGK O124
|
|
NGK OZA83VN1
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0124
|
|
NTK (NGK-GROUP) O124
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA83VN1
|
|
STANDARD 13333
|
|
STANDARD LOS270
|
|
STANDARD LOS27O
|
|
WALKER PRODUCTS 25024526
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24526
|
| Volvo S40 I (VS) | 115 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 136 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 115 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 136 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 140 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 140 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 105 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 105 коня | бензин |
