ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20269-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 280 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 280 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20269
|
|
ASHIKA 43T08
|
|
ASHIKA 43TO8
|
|
FAE 77106
|
|
FAE 771O6
|
|
FUELPARTS LB1529
|
|
FUELPARTS LB1553
|
|
INTERMOTOR 13274
|
|
INTERMOTOR LOS379
|
|
JAPANPARTS OOT08
|
|
JAPANPARTS OOTO8
|
|
NGK 0250
|
|
NGK 1839
143.73 €
-20%
114.98 €
|
|
NGK O25O
|
|
NGK OZA448E16
|
|
NGK OZA502E31
|
|
NGK OZA5O2E31
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0250
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1839
|
|
NTK (NGK-GROUP) O25O
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA448E16
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA502E31
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA5O2E31
|
|
STANDARD 13274
|
|
STANDARD LOS379
|
|
LEXUS 8946510070
|
|
LEXUS 8946519575
|
|
LEXUS 894651OO7O
|
|
TOYOTA 8946510070
|
|
TOYOTA 8946519575
|
|
TOYOTA 894651OO7O
|
| Toyota COROLLA (_E10_) | 88 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E10_) | 88 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E10_) | 88 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (_E10_) | 88 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E10_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (_E10_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E10_) | 75 коня | бензин |
| Toyota STARLET (EP91) | 75 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 56 коня | бензин |
| Lexus IS I (JCE1_, GXE1_) | 155 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M1) | 56 коня | бензин |
| Daihatsu YRV (M2) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu YRV (M2) | 87 коня | бензин |
| Lexus IS SportCross | 155 коня | бензин |
| Toyota 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) | 152 коня | бензин |
