ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20278-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 505 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 505 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20278
|
|
BERU 0824010203
|
|
BERU O824O1O2O3
|
|
BERU OZH169
|
|
BOSCH 0258005115
|
|
BOSCH 0258005116
|
|
BOSCH O258OO5115
|
|
BOSCH O258OO5116
|
|
FUELPARTS LB1323
|
|
INTERMOTOR 13314
|
|
INTERMOTOR LOS507
|
|
INTERMOTOR LOS5O7
|
|
NGK 0426
121.86 €
-20%
97.48 €
|
|
NGK 93407
|
|
NGK 934O7
|
|
NGK O426
|
|
NGK OZA448E51
|
|
NGK OZA660EE38
|
|
NGK OZA66OEE38
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0426
|
|
NTK (NGK-GROUP) 93407
|
|
NTK (NGK-GROUP) 934O7
|
|
NTK (NGK-GROUP) O426
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA448E51
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA660EE38
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA66OEE38
|
|
STANDARD 13314
|
|
STANDARD LOS507
|
|
STANDARD LOS5O7
|
|
VDO A2C59513325Z
127.06 €
-20%
101.65 €
|
|
VW 030906265CB
|
|
VW 030906265CP
|
|
VW O3O9O6265CB
|
|
VW O3O9O6265CP
|
| Volkswagen POLO (6N1) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 50 коня | бензин |
