ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20282-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 600 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 600 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20282
|
|
GENERAL MOTORS 855357
|
|
GENERAL MOTORS 9202576
|
|
GENERAL MOTORS 92O2576
|
|
VAUXHALL 9202576
|
|
VAUXHALL 92O2576
|
|
BERU 0824010148
|
|
BERU O824O1O148
|
|
BERU OZH114
|
|
EPS 1997341
|
|
FACET 107341
|
|
FACET 1O7341
|
|
FAE 77304
|
|
FAE 773O4
|
|
INTERMOTOR 13211
|
|
INTERMOTOR LOS534
|
|
KW 497341
|
|
NGK 0496
|
|
NGK 1705
96.34 €
-20%
77.07 €
|
|
NGK 1706
|
|
NGK 17O5
|
|
NGK 17O6
|
|
NGK O496
|
|
NGK OZA334SZ2
|
|
NGK OZA334SZ5
|
|
NGK OZA334SZ6
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0496
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1705
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1706
|
|
NTK (NGK-GROUP) 17O5
|
|
NTK (NGK-GROUP) 17O6
|
|
NTK (NGK-GROUP) O496
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA334SZ2
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA334SZ5
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA334SZ6
|
|
STANDARD 13211
|
|
STANDARD LOS534
|
|
OPEL 855357
|
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 144 коня | бензин |
| Opel ASTRA G купе (F07_) | 125 коня | бензин |
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 125 коня | бензин |
| Opel VECTRA B (36_) | 125 коня | бензин |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 125 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 125 коня | бензин |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 125 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 125 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 125 коня | бензин |
| Opel ASTRA G кабриолет (F67) | 125 коня | бензин |
