ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20283-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 430 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 430 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20283
|
|
GENERAL MOTORS 55353812
|
|
GENERAL MOTORS 855426
|
|
GENERAL MOTORS 93185493
|
|
VAUXHALL 55353812
|
|
VAUXHALL 855426
|
|
VAUXHALL 93185493
|
|
BERU 0824010149
|
|
BERU O824O1O149
|
|
BERU OZH115
|
|
BOSCH F00HL00355
|
|
BOSCH FOOHLOO355
|
|
FACET 108065
|
|
FACET 1O8O65
|
|
FAE 77303
122.24 €
-20%
97.79 €
|
|
FAE 773O3
|
|
HOFFER 7481565
|
|
MEAT & DORIA 81565
131.75 €
-20%
105.4 €
|
|
NGK 0407
|
|
NGK 1706
|
|
NGK 17O6
|
|
NGK O4O7
|
|
NGK OZA334SZ3
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0407
|
|
NTK (NGK-GROUP) O4O7
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA334SZ3
|
|
VEMO V40760022
|
|
VEMO V4O76OO22
|
|
WALKER PRODUCTS 25024984
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24984
|
|
ALFA ROMEO 71744403
|
|
ALFA ROMEO 717444O3
|
|
ALFA ROMEO 71748280
|
|
ALFA ROMEO 7174828O
|
|
FIAT 71744403
|
|
FIAT 717444O3
|
|
FIAT 71748280
|
|
FIAT 7174828O
|
|
OPEL 55353812
|
|
OPEL 855358
|
|
OPEL 855426
|
|
OPEL 93185493
|
| Opel ZAFIRA B Van | 140 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA TOURER C (P12) | 140 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 140 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 140 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 140 коня | бензин |
| Opel VECTRA C комби | 140 коня | бензин |
| Opel SIGNUM | 140 коня | бензин |
| Opel ASTRA H TwinTop (L67) | 140 коня | бензин |
| Opel ASTRA H (L48) | 140 коня | бензин |
| Opel ASTRA H GTC (L08) | 140 коня | бензин |
| Fiat CROMA (194) | 140 коня | бензин |
| Opel ASTRA H комби (L35) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo 159 Sportwagon (939) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo 159 (939) | 140 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 115 коня | бензин |
| Alfa Romeo 159 (939) | 200 коня | бензин |
| Alfa Romeo 159 Sportwagon (939) | 200 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA TOURER C (P12) | 137 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
