ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20284-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 300 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 300 mm |
| дължина на кабела | 520 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20284
|
|
GENERAL MOTORS 25323632
|
|
GENERAL MOTORS 855366
|
|
VAUXHALL 25323632
|
|
VAUXHALL 855366
|
|
AUTOMEGA 3008550389
50.32 €
-0%
50.32 €
|
|
AUTOMEGA 3OO855O389
|
|
BERU 0824010144
|
|
BERU O824O1O144
|
|
BERU OZH110
99.98 €
-20%
79.99 €
|
|
BERU OZH11O
|
|
BOSCH 0258005225
|
|
BOSCH 0986AG2220
|
|
BOSCH O258OO5225
|
|
BOSCH O986AG222O
|
|
EPS 1997114
|
|
FACET 77155
|
|
FAE 77246
|
|
INTERMOTOR 13209
|
|
INTERMOTOR 132O9
|
|
INTERMOTOR LOS646
|
|
KW 497114
|
|
NGK 5706
116.65 €
-20%
93.32 €
|
|
NGK 57O6
|
|
NGK OZA660EE13
|
|
NGK OZA66OEE13
|
|
NTK (NGK-GROUP) 5706
|
|
NTK (NGK-GROUP) 57O6
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA660EE13
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA660EE3
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA66OEE13
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA66OEE3
|
|
STANDARD 64210
|
|
STANDARD 6421O
|
|
STANDARD LOS646
|
|
VDO A2C59513328Z
121.86 €
-20%
97.48 €
|
|
VEMO V40760018
|
|
VEMO V4O76OO18
|
|
OPEL 25323632
|
|
OPEL 855366
|
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 116 коня | бензин |
| Opel VECTRA B (36_) | 115 коня | бензин |
| Opel ASTRA F кабриолет (53_B) | 90 коня | бензин |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 115 коня | бензин |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA G купе (F07_) | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA F CLASSIC хетчбек | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA F CLASSIC седан | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA F CLASSIC комби | 101 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 84 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 84 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 84 коня | бензин |
| Opel ASTRA G кабриолет (F67) | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA G кутия (F70) | 84 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 97 коня | компресиран природен газ (метан) |
| Opel COMBO фургон/комби | 87 коня | бензин |
| Opel MERIVA | 125 коня | бензин |
| Opel MERIVA | 87 коня | бензин |
| Opel MERIVA | 100 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 87 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 100 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3F) | 122 коня | бензин |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 122 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 100 коня | бензин |
| Opel VECTRA C комби | 100 коня | бензин |
| Saab 9-3 кабриолет (YS3F) | 122 коня | бензин |
