ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20285-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 1060 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1060 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20285
|
|
BERU 0824010212
|
|
BERU 0824010249
|
|
BERU O824O1O212
|
|
BERU O824O1O249
|
|
BERU OZH178
|
|
BERU OZH215
|
|
BOSCH 0258005123
|
|
BOSCH O258OO5123
|
|
DENSO DOX1589
|
|
EPS 1997356
|
|
FACET 107356
|
|
FACET 1O7356
|
|
FUELPARTS LB1638
|
|
HOFFER 7481086
|
|
HOFFER 7481O86
|
|
KW 497356
|
|
NGK 0452
140.08 €
-20%
112.07 €
|
|
NGK 1789
138 €
-20%
110.4 €
|
|
NGK O452
|
|
NGK OZA334AU2
|
|
NGK OZA516AU1
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0452
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1789
|
|
NTK (NGK-GROUP) O452
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA334AU2
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA516AU1
|
|
AUDI 06B906265B
|
|
AUDI O6B9O6265B
|
|
VW 06B906265B
|
|
VW O6B9O6265B
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 115 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 115 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 120 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 120 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 120 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 120 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 102 коня | бензин |
