ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20286-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 1700 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1700 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20286
|
|
BERU 0824010213
|
|
BERU O824O1O213
|
|
BERU OZH179
|
|
EPS 1850606
|
|
EPS 185O6O6
|
|
EPS 1997165
|
|
EPS 1997180
|
|
EPS 199718O
|
|
FACET 107165
|
|
FACET 107180
|
|
FACET 1O7165
|
|
FACET 1O718O
|
|
FACET 75606
|
|
FACET 756O6
|
|
FUELPARTS LB1783
|
|
INTERMOTOR 13309
|
|
INTERMOTOR 13332
|
|
INTERMOTOR 133O9
|
|
INTERMOTOR LOS545
|
|
INTERMOTOR LOS586
|
|
KW 497165
|
|
KW 497180
|
|
KW 49718O
|
|
KW 550606
|
|
KW 55O6O6
|
|
LUCAS ELECTRICAL SNB761
|
|
NGK 0402
101.55 €
-20%
81.24 €
|
|
NGK 0413
138 €
-20%
110.4 €
|
|
NGK 0491
111.96 €
-20%
89.57 €
|
|
NGK 1883
133.83 €
-20%
107.07 €
|
|
NGK 1886
133.83 €
-20%
107.07 €
|
|
NGK O413
|
|
NGK O491
|
|
NGK O4O2
|
|
NGK OZA510V1
|
|
NGK OZA510V10
|
|
NGK OZA510V2
|
|
NGK OZA510V3
|
|
NGK OZA510V7
|
|
NGK OZA51OV1
|
|
NGK OZA51OV1O
|
|
NGK OZA51OV2
|
|
NGK OZA51OV3
|
|
NGK OZA51OV7
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0402
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0413
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0491
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1883
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1886
|
|
NTK (NGK-GROUP) O413
|
|
NTK (NGK-GROUP) O491
|
|
NTK (NGK-GROUP) O4O2
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA510V1
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA510V10
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA510V2
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA510V3
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA510V7
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA51OV1
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA51OV1O
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA51OV2
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA51OV3
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA51OV7
|
|
QUINTON HAZELL XEFS79
|
|
STANDARD 13309
|
|
STANDARD 13332
|
|
STANDARD 133O9
|
|
STANDARD LOS545
|
|
STANDARD LOS586
|
|
TRISCAN 862548088
|
|
TRISCAN 862548O88
|
|
WALKER PRODUCTS 25024430
|
|
WALKER PRODUCTS 25O2443O
|
|
VW 030906262C
|
|
VW 030906262F
|
|
VW 036906262M
|
|
VW 036906262Q
|
|
VW O369O6262M
|
|
VW O369O6262Q
|
|
VW O3O9O6262C
|
|
VW O3O9O6262F
|
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (6KV2) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (9N_) | 75 коня | бензин |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 75 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 75 коня | бензин |
