ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20289-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 480 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 480 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20289
|
|
EPS 1997931
|
|
EPS 1998072
|
|
EPS 1998O72
|
|
FACET 107931
|
|
FACET 108072
|
|
FACET 1O7931
|
|
FACET 1O8O72
|
|
KW 497931
|
|
KW 498072
|
|
KW 498O72
|
|
NGK 1776
145.29 €
-20%
116.23 €
|
|
NGK 1884
134.87 €
-20%
107.9 €
|
|
NGK OZA510V11
|
|
NGK OZA51OV11
|
|
NGK OZA532V3
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1776
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1884
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA510V11
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA51OV11
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA532V3
|
|
AUDI 03E906262B
|
|
AUDI 06A906262BS
|
|
AUDI O3E9O6262B
|
|
AUDI O6A9O6262BS
|
|
SEAT 03E906262B
|
|
SEAT 06A906262BS
|
|
SEAT O3E9O6262B
|
|
SEAT O6A9O6262BS
|
|
SKODA 03E906262B
|
|
SKODA 06A906262BS
|
|
SKODA O3E9O6262B
|
|
SKODA O6A9O6262BS
|
|
VW 03E906262B
|
|
VW 06A906262BS
|
|
VW O3E9O6262B
|
|
VW O6A9O6262BS
|
| Volkswagen POLO (9N_) | 64 коня | бензин |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 64 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6L2) | 64 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 102 коня | бензин |
| Skoda FABIA (6Y2) | 64 коня | бензин |
| Skoda FABIA седан (6Y3) | 64 коня | бензин |
| Skoda FABIA Combi (6Y5) | 64 коня | бензин |
| Skoda FABIA Praktik | 64 коня | бензин |
| Volkswagen TOURAN (1T1, 1T2) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen CADDY III кутия (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen CADDY III комби (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 102 коня | бензин |
| Seat ALTEA (5P1) | 102 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA (1Z3) | 102 коня | бензин |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 102 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | 102 коня | бензин |
| Seat TOLEDO III (5P2) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen JETTA III (1K2) | 102 коня | бензин |
| Seat LEON (1P1) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF PLUS (5M1, 521) | 102 коня | бензин |
| Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF V Variant (1K5) | 102 коня | бензин |
| Seat ALTEA (5P1) | 86 коня | бензин |
| Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) | 86 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF PLUS (5M1, 521) | 102 коня | Бензин/Етанол |
| Skoda OCTAVIA (1Z3) | 102 коня | Бензин/Етанол |
| Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | 102 коня | Бензин/Етанол |
| Audi A3 кабриолет (8P7) | 102 коня | бензин |
