ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20291-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 520 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 300 mm |
| дължина на кабела | 520 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20291
|
|
GENERAL MOTORS 25327304
|
|
GENERAL MOTORS 253273O4
|
|
GENERAL MOTORS 855341
|
|
GENERAL MOTORS 855375
|
|
GENERAL MOTORS 855523
|
|
GENERAL MOTORS 90543281
|
|
GENERAL MOTORS 93189974
|
|
GENERAL MOTORS 93489974
|
|
GENERAL MOTORS 9O543281
|
|
VAUXHALL 25327304
|
|
VAUXHALL 253273O4
|
|
VAUXHALL 93189974
|
|
BERU 0824010166
|
|
BERU O824O1O166
|
|
BERU OZH132
145.29 €
-20%
116.23 €
|
|
BOSCH 0258005256
|
|
BOSCH O258OO5256
|
|
FAE 77156
|
|
FEBI BILSTEIN 29343
65.69 €
-20%
52.55 €
|
|
NGK 5681
120.29 €
-20%
96.23 €
|
|
NGK OZA660EE7
|
|
NGK OZA66OEE7
|
|
NTK (NGK-GROUP) 5681
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA660EE7
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA66OEE7
|
|
SWAG 40929343
|
|
SWAG 4O929343
|
|
TOPRAN 206194
|
|
TOPRAN 2O6194
|
|
OPEL 25327304
|
|
OPEL 253273O4
|
|
OPEL 25335280
|
|
OPEL 2533528O
|
|
OPEL 855523
|
|
OPEL 93189974
|
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA G купе (F07_) | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 90 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 101 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA G кабриолет (F67) | 101 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 97 коня | компресиран природен газ (метан) |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 97 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel MERIVA | 100 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 100 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 100 коня | бензин |
| Opel VECTRA C комби | 100 коня | бензин |
