ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20292-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 780 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 780 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20292
|
|
GENERAL MOTORS 25321313
|
|
GENERAL MOTORS 25324206
|
|
GENERAL MOTORS 253242O6
|
|
GENERAL MOTORS 855352
|
|
GENERAL MOTORS 855353
|
|
GENERAL MOTORS 855360
|
|
GENERAL MOTORS 85536O
|
|
VAUXHALL 25321313
|
|
VAUXHALL 25324206
|
|
VAUXHALL 253242O6
|
|
AUTOMEGA 3008550353
52.38 €
-0%
52.38 €
|
|
AUTOMEGA 3008550360
57.96 €
-0%
57.96 €
|
|
AUTOMEGA 3OO855O353
|
|
AUTOMEGA 3OO855O36O
|
|
BERU 0824010146
|
|
BERU O824O1O146
|
|
BERU OZH112
|
|
BOSCH 0258005234
|
|
BOSCH 0258005235
|
|
BOSCH O258OO5234
|
|
BOSCH O258OO5235
|
|
EPS 1997339
|
|
EPS 1997340
|
|
EPS 199734O
|
|
FACET 107339
|
|
FACET 107340
|
|
FACET 1O7339
|
|
FACET 1O734O
|
|
FAE 77157
|
|
FEBI BILSTEIN 28692
99.39 €
-20%
79.51 €
|
|
KW 497339
|
|
KW 497340
|
|
KW 49734O
|
|
NGK 5658
120.29 €
-20%
96.23 €
|
|
NGK 5695
|
|
NGK OZA660EE10
|
|
NGK OZA660EE4
|
|
NGK OZA66OEE1O
|
|
NGK OZA66OEE4
|
|
NTK (NGK-GROUP) 5658
|
|
NTK (NGK-GROUP) 5695
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA660EE10
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA660EE4
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA66OEE1O
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA66OEE4
|
|
SWAG 40928692
|
|
SWAG 4O928692
|
|
TOPRAN 207054
|
|
TOPRAN 207055
|
|
TOPRAN 2O7O54
|
|
TOPRAN 2O7O55
|
|
VEMO 40760011
|
|
VEMO 4O76OO11
|
|
VEMO V40760011
|
|
VEMO V40760026
|
|
VEMO V4O76OO11
|
|
VEMO V4O76OO26
|
|
OPEL 25321313
|
|
OPEL 25324206
|
|
OPEL 253242O6
|
|
OPEL 855353
|
|
OPEL 855360
|
|
OPEL 85536O
|
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 101 коня | бензин |
| Opel VECTRA B (36_) | 100 коня | бензин |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 100 коня | бензин |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA G купе (F07_) | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 90 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 101 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA G кабриолет (F67) | 101 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 97 коня | компресиран природен газ (метан) |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 97 коня | Бензин/Метан (CNG) |
