ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20299-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 375 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 375 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20299
|
|
GENERAL MOTORS 25312200
|
|
GENERAL MOTORS 253122OO
|
|
GENERAL MOTORS 96507986
|
|
GENERAL MOTORS 965O7986
|
|
VAUXHALL 25312200
|
|
VAUXHALL 253122OO
|
|
VAUXHALL 96507986
|
|
VAUXHALL 965O7986
|
|
BOSCH 0258986602
|
|
BOSCH O2589866O2
|
|
FACET 107602
|
|
FACET 1O76O2
|
|
FAE 77195
|
|
KW 497602
|
|
KW 4976O2
|
|
NGK 0440
91.13 €
-20%
72.91 €
|
|
NGK O44O
|
|
NGK OZA341W2
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0440
|
|
NTK (NGK-GROUP) O44O
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA341W2
|
|
DAEWOO 96507986
|
|
DAEWOO 965O7986
|
|
OPEL 25312200
|
|
OPEL 253122OO
|
|
OPEL 96507986
|
|
OPEL 965O7986
|
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 133 коня | бензин |
| Daewoo LANOS (KLAT) | 75 коня | бензин |
| Daewoo LANOS седан (KLAT) | 75 коня | бензин |
| Daewoo LANOS (KLAT) | 86 коня | бензин |
| Daewoo LANOS седан (KLAT) | 86 коня | бензин |
| Daewoo LANOS (KLAT) | 106 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 136 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 205 коня | бензин |
| Daewoo MATIZ (KLYA) | 52 коня | бензин |
| Daewoo LANOS седан (KLAT) | 106 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 128 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 121 коня | бензин |
