ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20301-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 375 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 375 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20301
|
|
BOSCH 0258006016
|
|
BOSCH 0258006022
|
|
BOSCH O258OO6O16
|
|
BOSCH O258OO6O22
|
|
FAE 77244
|
|
FEBI BILSTEIN 21381
81.24 €
-20%
64.99 €
|
|
FUELPARTS LB1335
|
|
HOFFER 7481060
|
|
HOFFER 7481O6O
|
|
INTERMOTOR 13125
|
|
INTERMOTOR LOS321
|
|
NGK 1638
|
|
NGK OZA659EE44
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1638
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA659EE44
|
|
STANDARD 13125
|
|
STANDARD LOS321
|
|
SWAG 50921381
|
|
SWAG 5O921381
|
|
VEMO 25760003
|
|
VEMO 2576OOO3
|
|
VEMO V25760003
|
|
VEMO V2576OOO3
|
|
WALKER PRODUCTS 25024283
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24283
|
|
FORD 1010006
|
|
FORD 1108795
|
|
FORD 11O8795
|
|
FORD 1O1OOO6
|
|
FORD 6628848
|
|
FORD 6847908
|
|
FORD 6847911
|
|
FORD 68479O8
|
|
FORD 7038055
|
|
FORD 7O38O55
|
|
FORD 92AB9F472AA
|
|
FORD 93AB9F472AA
|
|
FORD 93BB9F472AA
|
|
FORD 96VB9F472AA
|
|
FORD 96VB9F472CA
|
|
FORD 96VB9F472DA
|
|
FORD 96VB9F472DB
|
| Ford SCORPIO II (GFR, GGR) | 115 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II (GFR, GGR) | 136 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II комби (GNR, GGR) | 115 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II комби (GNR, GGR) | 136 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 116 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 90 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 90 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II (GFR, GGR) | 147 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II комби (GNR, GGR) | 147 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 146 коня | бензин |
| Ford PUMA (EC_) | 125 коня | бензин |
| Mercedes SPRINTER 2-t кутия (901, 902) | 102 коня | дизел |
| Mercedes SPRINTER 3-t кутия (903) | 102 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford PUMA (EC_) | 90 коня | бензин |
| Ford FIESTA V (JH_, JD_) | 70 коня | бензин |
| Ford FIESTA V (JH_, JD_) | 75 коня | бензин |
