ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20303-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 540 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 540 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20303
|
|
BOSCH 0258006127
|
|
BOSCH O258OO6127
|
|
FUELPARTS LB1375
|
|
GAT EUROKAT 876362
|
|
HOFFER 7481511
|
|
INTERMOTOR 13160
|
|
INTERMOTOR 1316O
|
|
INTERMOTOR 13344
|
|
INTERMOTOR LOS322
|
|
INTERMOTOR LOS431
|
|
NGK 0376
122.9 €
-20%
98.32 €
|
|
NGK O376
|
|
NGK OZA659EE2
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0376
|
|
NTK (NGK-GROUP) O376
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA659EE2
|
|
STANDARD 13160
|
|
STANDARD 1316O
|
|
STANDARD 13344
|
|
STANDARD LOS322
|
|
STANDARD LOS431
|
|
SWAG 70926297
|
|
SWAG 7O926297
|
|
ALFA ROMEO 46750245
|
|
ALFA ROMEO 46751082
|
|
ALFA ROMEO 46751O82
|
|
ALFA ROMEO 4675O245
|
|
ALFA ROMEO 60816318
|
|
ALFA ROMEO 6O816318
|
|
FIAT 46418568
|
|
FIAT 46455802
|
|
FIAT 464558O2
|
|
FIAT 46519517
|
|
FIAT 46750245
|
|
FIAT 46751082
|
|
FIAT 46751O82
|
|
FIAT 4675O245
|
|
LANCIA 46418568
|
|
LANCIA 46455802
|
|
LANCIA 464558O2
|
|
LANCIA 46519517
|
|
LANCIA 46750245
|
|
LANCIA 46751082
|
|
LANCIA 46751O82
|
|
LANCIA 4675O245
|
|
LAND ROVER MHK100840L
|
|
LAND ROVER MHK1OO84OL
|
|
ROVER MHK100840
|
|
ROVER MHK100840L
|
|
ROVER MHK1OO84O
|
|
ROVER MHK1OO84OL
|
| Rover 400 хетчбек (RT) | 103 коня | бензин |
| Rover 400 хетчбек (RT) | 112 коня | бензин |
| Rover 200 (RF) | 75 коня | бензин |
| Rover 200 (RF) | 103 коня | бензин |
| Rover 200 (RF) | 112 коня | бензин |
| Rover 400 (RT) | 103 коня | бензин |
| Rover 400 (RT) | 112 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 120 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER Soft Top (LN_) | 120 коня | бензин |
| Rover 200 (RF) | 60 коня | бензин |
| Rover 25 (RF) | 84 коня | бензин |
| Rover 25 (RF) | 103 коня | бензин |
| Rover 25 (RF) | 109 коня | бензин |
| Rover 25 (RF) | 116 коня | бензин |
| Rover 25 (RF) | 146 коня | бензин |
| Rover 45 (RT) | 103 коня | бензин |
| Rover 45 (RT) | 109 коня | бензин |
| Rover 45 (RT) | 117 коня | бензин |
| Rover 45 седан (RT) | 103 коня | бензин |
| Rover 45 седан (RT) | 109 коня | бензин |
| Rover 45 седан (RT) | 117 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 117 коня | бензин |
| Rover 25 (RF) | 75 коня | бензин |
| Rover 200 купе (XW) | 112 коня | бензин |
