ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20333-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 300 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 300 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20333
|
|
BOSCH 0986AG2204
|
|
BOSCH O986AG22O4
|
|
FAE 77254
|
|
HELLA 6PA009166191
|
|
HELLA 6PAOO9166191
|
|
INTERMOTOR 13105
|
|
INTERMOTOR 131O5
|
|
INTERMOTOR 16486
|
|
INTERMOTOR LOS160
|
|
INTERMOTOR LOS16O
|
|
INTERMOTOR LOS406
|
|
INTERMOTOR LOS4O6
|
|
KAVO PARTS EOS1007
|
|
KAVO PARTS EOS1OO7
|
|
KAVO PARTS EOS6505
|
|
KAVO PARTS EOS65O5
|
|
NGK 0012
147.89 €
-20%
118.31 €
|
|
NGK 0019
120.81 €
-20%
96.65 €
|
|
NGK 0122
|
|
NGK 0446
|
|
NGK 1856
|
|
NGK O122
|
|
NGK O446
|
|
NGK OO12
|
|
NGK OO19
|
|
NGK OZA114A1
|
|
NGK OZA253F6
|
|
NGK OZA603N2
|
|
NGK OZA629W6
|
|
NGK OZA6O3N2
|
|
NGK OZA74F3
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0012
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0019
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0122
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0446
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1856
|
|
NTK (NGK-GROUP) O122
|
|
NTK (NGK-GROUP) O446
|
|
NTK (NGK-GROUP) OO12
|
|
NTK (NGK-GROUP) OO19
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA114A1
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA253F6
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA603N2
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA629W6
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA6O3N2
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA74F3
|
|
STANDARD 13105
|
|
STANDARD 131O5
|
|
STANDARD 16486
|
|
STANDARD LOS160
|
|
STANDARD LOS16O
|
|
STANDARD LOS406
|
|
STANDARD LOS4O6
|
|
MAZDA JE5018861
|
|
MAZDA JE5018861A
|
|
MAZDA JE5O18861
|
|
MAZDA JE5O18861A
|
| Mazda MX-6 (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 105 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 105 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 116 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 116 коня | бензин |
