ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20337-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 870 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 870 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20337
|
|
BOSCH 0258003577
|
|
BOSCH 0258003818
|
|
BOSCH 0258005074
|
|
BOSCH O258OO3577
|
|
BOSCH O258OO3818
|
|
BOSCH O258OO5O74
|
|
EPS 1998123
|
|
FACET 108123
|
|
FACET 1O8123
|
|
FAE 77383
|
|
FUELPARTS LB1244
|
|
INTERMOTOR 13353
|
|
INTERMOTOR LOS683
|
|
KW 498123
|
|
STANDARD 13353
|
|
STANDARD LOS683
|
|
PORSCHE 99360612700
|
|
PORSCHE 99360612701
|
|
PORSCHE 99360615100
|
|
PORSCHE 9936O6127O1
|
|
PORSCHE 9936O6127OO
|
|
PORSCHE 9936O6151OO
|
|
SAAB 4660502
|
|
SAAB 4662367
|
|
SAAB 466O5O2
|
| Porsche 911 (993) | 408 коня | бензин |
| Porsche 911 (993) | 430 коня | бензин |
| Porsche 911 (993) | 430 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 131 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 131 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 154 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 154 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 224 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 224 коня | бензин |
