ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20341-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 680 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 680 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20341
|
|
VOLVO 8631668
|
|
VOLVO 9458189
|
|
VOLVO 9497345
|
|
BOSCH 0258006050
|
|
BOSCH 0258006197
|
|
BOSCH 0258006682
|
|
BOSCH 0258986680
|
|
BOSCH O25898668O
|
|
BOSCH O258OO6197
|
|
BOSCH O258OO6682
|
|
BOSCH O258OO6O5O
|
|
FAE 77233
|
|
INTERMOTOR 13185
|
|
NGK 1523
119.25 €
-20%
95.4 €
|
|
NGK OZA683EE12
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1523
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA683EE12
|
|
STANDARD 13185
|
|
WALKER PRODUCTS 25024409
|
|
WALKER PRODUCTS 25O244O9
|
| Volvo S70 (LS) | 193 коня | бензин |
| Volvo S70 (LS) | 239 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 193 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 193 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 239 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 211 коня | бензин |
| Volvo S70 (LS) | 226 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 226 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 226 коня | бензин |
| Volvo C70 I купе | 226 коня | бензин |
| Volvo C70 I купе | 240 коня | бензин |
| Volvo C70 I купе | 193 коня | бензин |
| Volvo C70 I кабриолет | 226 коня | бензин |
| Volvo C70 I кабриолет | 239 коня | бензин |
| Volvo C70 I кабриолет | 193 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 239 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 265 коня | бензин |
| Volvo C70 I купе | 163 коня | бензин |
| Volvo C70 I кабриолет | 163 коня | бензин |
| Volvo S70 (LS) | 163 коня | бензин |
| Volvo S70 (LS) | 193 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 241 коня | бензин |
