ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20343-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 880 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 880 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20343
|
|
BOSCH 0258006119
|
|
BOSCH 0258006161
|
|
BOSCH 0258006334
|
|
BOSCH O258OO6119
|
|
BOSCH O258OO6161
|
|
BOSCH O258OO6334
|
|
FUELPARTS LB1437
|
|
HOFFER 7481097
169.72 €
-0%
169.72 €
|
|
HOFFER 7481O97
|
|
AUDI 021906262C
|
|
AUDI O219O6262C
|
|
FORD YM219F472CA
|
|
FORD YM219F472EA
|
|
FORD YM219F472GA
|
|
SEAT 021906262C
|
|
SEAT O219O6262C
|
|
SKODA 021906262C
|
|
SKODA O219O6262C
|
|
VAG 021906262C
|
|
VAG O219O6262C
|
|
VW 021906262C
|
|
VW O219O6262C
|
| Audi A3 (8L1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 150 коня | бензин |
| Audi TT (8N3) | 180 коня | бензин |
| Audi TT (8N3) | 180 коня | бензин |
| Audi A3 (8L1) | 180 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8N9) | 180 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8N9) | 180 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 150 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8N9) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 180 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 180 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) | 170 коня | бензин |
