ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20344-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 400 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 400 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20344
|
|
BOSCH 0258006376
|
|
BOSCH O258OO6376
|
|
FAE 77224
|
|
FUELPARTS LB1474
|
|
INTERMOTOR 13161
|
|
INTERMOTOR LOS432
|
|
NGK 5753
67.7 €
-20%
54.16 €
|
|
NGK OZA659EE49
|
|
NTK (NGK-GROUP) 5753
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA659EE49
|
|
STANDARD 13161
|
|
STANDARD LOS432
|
|
ALFA ROMEO 46762182
|
|
FIAT 46762182
|
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 147 (937) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 147 (937) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 150 коня | бензин |
| Lancia LYBRA (839AX) | 150 коня | бензин |
| Lancia LYBRA SW (839BX) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 192 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 192 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 103 коня | бензин |
| Fiat DOBLO ван (223, 119) | 103 коня | бензин |
| Lancia THESIS (841AX) | 170 коня | бензин |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 103 коня | бензин |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 103 коня | бензин |
| Alfa Romeo GT (937) | 140 коня | бензин |
| Fiat DOBLO ван (223, 119) | 103 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 103 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA (169) | 100 коня | бензин |
