ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20345-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 600 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 600 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20345
|
|
BOSCH 0258006072
|
|
BOSCH 0258006193
|
|
BOSCH O258OO6193
|
|
BOSCH O258OO6O72
|
|
FAE 77225
|
|
FUELPARTS LB1340
|
|
FUELPARTS LB1342
|
|
FUELPARTS LB134O
|
|
INTERMOTOR 13162
|
|
INTERMOTOR LOS433
|
|
NGK 1613
77.07 €
-20%
61.66 €
|
|
NGK OZA659EE31
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1613
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA659EE31
|
|
STANDARD 13162
|
|
STANDARD LOS433
|
|
ALFA ROMEO 60814851
|
|
ALFA ROMEO 6O814851
|
|
FIAT 46750243
|
|
FIAT 4675O243
|
|
FIAT 60814851
|
|
FIAT 6O814851
|
| Lancia KAPPA (838A) | 175 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 155 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 175 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 155 коня | бензин |
| Lancia KAPPA купе (838) | 175 коня | бензин |
| Lancia KAPPA купе (838) | 155 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 154 коня | бензин |
| Fiat BRAVA (182) | 82 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 82 коня | бензин |
| Alfa Romeo GT (937) | 162 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 154 коня | бензин |
| Lancia LYBRA (839AX) | 154 коня | бензин |
| Lancia LYBRA SW (839BX) | 154 коня | бензин |
| Fiat MAREA (185) | 154 коня | бензин |
| Fiat MAREA Weekend (185) | 154 коня | бензин |
| Fiat BRAVA (182) | 80 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 80 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 103 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 166 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 166 коня | бензин |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 103 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 165 коня | бензин |
| Alfa Romeo GT (937) | 165 коня | бензин |
