ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20348-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 740 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 740 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI ES20348
|
|
BOSCH 0258006037
|
|
BOSCH 0258006153
|
|
BOSCH 0258006213
|
|
BOSCH 0258006263
|
|
BOSCH 0258006264
|
|
BOSCH 0258006305
|
|
BOSCH 0258006440
|
|
BOSCH 0258006441
|
|
BOSCH 0258010032
|
|
BOSCH O258OO6153
|
|
BOSCH O258OO6213
|
|
BOSCH O258OO6263
|
|
BOSCH O258OO6264
|
|
BOSCH O258OO63O5
|
|
BOSCH O258OO6441
|
|
BOSCH O258OO644O
|
|
BOSCH O258OO6O37
|
|
BOSCH O258O1OO32
|
|
FUELPARTS LB1482
|
|
INTERMOTOR 13317
|
|
INTERMOTOR LOS588
|
|
NGK 0385
96.34 €
-20%
77.07 €
|
|
NGK 1617
95.82 €
-20%
76.65 €
|
|
NGK O385
|
|
NGK OZA659EE11
|
|
NGK OZA659EE33
|
|
NTK (NGK-GROUP) 0385
|
|
NTK (NGK-GROUP) 1617
|
|
NTK (NGK-GROUP) O385
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA659EE11
|
|
NTK (NGK-GROUP) OZA659EE33
|
|
STANDARD 13317
|
|
STANDARD LOS588
|
|
AUDI 06A906262AM
|
|
AUDI O6A9O6262AM
|
|
VAG 06A906262AM
|
|
VAG 06A906262BL
|
|
VAG 06A906262K
|
|
VAG O6A9O6262AM
|
|
VAG O6A9O6262BL
|
|
VAG O6A9O6262K
|
|
VW 06A906262AM
|
|
VW 06A906262BL
|
|
VW 06A906262K
|
|
VW O6A9O6262AM
|
|
VW O6A9O6262BL
|
|
VW O6A9O6262K
|
| Audi A3 (8L1) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 100 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA (1U2) | 116 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA Combi (1U5) | 116 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) | 115 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA Combi (1U5) | 116 коня | бензин |
