ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20352-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 430 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 430 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 12580466
|
|
GENERAL MOTORS 12585999
|
|
GENERAL MOTORS 12589321
|
|
GENERAL MOTORS 1258O466
|
|
GENERAL MOTORS 12597989
|
|
GENERAL MOTORS 12612506
|
|
GENERAL MOTORS 126125O6
|
|
GENERAL MOTORS 12615124
|
|
BOSCH F00HL00336
|
|
BOSCH FOOHLOO336
|
|
SAAB 12585999
|
|
SAAB 12612506
|
|
SAAB 126125O6
|
| Saab 9-7X | 290 коня | бензин |
