ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20355-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Triangular |
| дължина | 500 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 500 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 12588036
|
|
GENERAL MOTORS 12588O36
|
|
GENERAL MOTORS 12592591
|
|
GENERAL MOTORS 12592592
|
|
GENERAL MOTORS 12617648
|
|
GENERAL MOTORS 12639693
|
|
GENERAL MOTORS 12646200
|
|
GENERAL MOTORS 126462OO
|
|
GENERAL MOTORS 855293
|
|
VAUXHALL 12588036
|
|
VAUXHALL 12588O36
|
|
VAUXHALL 12592591
|
|
VAUXHALL 12592592
|
|
VAUXHALL 12617648
|
|
VAUXHALL 12639693
|
|
VAUXHALL 12646200
|
|
VAUXHALL 126462OO
|
|
VAUXHALL 855293
|
|
WALKER PRODUCTS 25024698
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24698
|
|
CHEVROLET 12588036
|
|
CHEVROLET 12588O36
|
|
CHEVROLET 12592591
|
|
CHEVROLET 12592592
|
|
CHEVROLET 12617648
|
|
CHEVROLET 12639693
|
|
CHEVROLET 12646200
|
|
CHEVROLET 126462OO
|
|
OPEL 12588036
|
|
OPEL 12588O36
|
|
OPEL 12592591
|
|
OPEL 12592592
|
|
OPEL 12617648
|
|
OPEL 12639693
|
|
OPEL 12646200
|
|
OPEL 126462OO
|
|
OPEL 855293
|
| Opel INSIGNIA | 220 коня | двугоривен автомобил (flexible-fuel vehicle) |
| Opel INSIGNIA комби | 220 коня | двугоривен автомобил (flexible-fuel vehicle) |
| Opel INSIGNIA седан | 220 коня | двугоривен автомобил (flexible-fuel vehicle) |
| Opel INSIGNIA комби | 250 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 250 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 250 коня | бензин |
| Chevrolet MALIBU (V300) | 167 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | Бензин/Етанол |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | Бензин/Етанол |
| Opel ASTRA GTC J | 280 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 250 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 250 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 250 коня | бензин |
