ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20389-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 460 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 460 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADM57026C
130.71 €
-20%
104.57 €
|
|
BLUE PRINT ADM57O26C
|
|
FUELPARTS LB2187
|
|
INTERMOTOR 64738
|
|
STANDARD 64738
|
|
WALKER PRODUCTS 25024660
|
|
WALKER PRODUCTS 25O2466O
|
|
MAZDA LF6618861B
|
|
MAZDA LF6618861C
|
| Mazda 3 (BK) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BK) | 150 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 116 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 146 коня | бензин |
