ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20416-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 530 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 530 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 55569903
|
|
GENERAL MOTORS 555699O3
|
|
GENERAL MOTORS 55572993
|
|
GENERAL MOTORS 855462
|
|
VAUXHALL 55569903
|
|
VAUXHALL 555699O3
|
|
VAUXHALL 55572993
|
|
VAUXHALL 855462
|
|
BOSCH 0258010222
|
|
BOSCH 0258010224
|
|
BOSCH O258O1O222
|
|
BOSCH O258O1O224
|
|
KAVO PARTS EOS1043
|
|
KAVO PARTS EOS1O43
|
|
CHEVROLET 55569903
|
|
CHEVROLET 555699O3
|
|
CHEVROLET 55572993
|
|
OPEL 55569903
|
|
OPEL 555699O3
|
|
OPEL 55572993
|
|
OPEL 855462
|
| Opel AMPERA | 151 коня | |
| Chevrolet VOLT | 151 коня |
