ламбда-сонда DELPHI
ламбда-сонда
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | ES20422-12B1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 445 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 445 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADM57018
148.53 €
-20%
118.82 €
|
|
BLUE PRINT ADM57O18
|
|
DENSO DOX0334
|
|
DENSO DOXO334
|
|
FUELPARTS LB2194
|
|
INTERMOTOR 64745
|
|
STANDARD 64745
|
|
WALKER PRODUCTS 25024725
|
|
WALKER PRODUCTS 25O24725
|
|
MAZDA LFG218861A
|
|
MAZDA LFG218861A9U
|
| Mazda MX-5 III (NC) | 160 коня | бензин |
| Mazda MX-5 III (NC) | 126 коня | бензин |
