ламбда-сонда FEBI BILSTEIN
ламбда-сонда
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 21151 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 1500 mm |
| тегло | 0,178 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ACI - AVESA SLS13301
|
|
BBT OXY427150
|
|
BERU OZH030
101.03 €
-20%
80.82 €
|
|
BOSCH 0258005322
|
|
BOSCH 0258986503
|
|
CALORSTAT by Vernet LS140184
130.21 €
-20%
104.17 €
|
|
CV PSH 071004043
|
|
DELPHI ES1098612B1
|
|
DENSO DOX0118
|
|
DENSO DOX1369
|
|
ERA 570073
|
|
ESEN SKV 09SKV049
|
|
FACET 107184
|
|
FAE 77175
128.22 €
-20%
102.58 €
|
|
FENNO XL783645141
|
|
FISPA 90073
|
|
HELLA 6PA009165591
|
|
HOFFER 7481046
|
|
HOFFER 7481515
|
|
JP GROUP 1493800300
|
|
LUCAS ELECTRICAL LEB553
|
|
MAGNETI MARELLI 460000295010
|
|
MEAT & DORIA 81046
108.84 €
-20%
87.07 €
|
|
MEAT & DORIA 81515
68.45 €
-20%
54.76 €
|
|
METZGER 0893050
|
|
MOBILETRON OSB4157P
|
|
MTE-THOMSON 783645141
|
|
NGK 0295
128.63 €
-20%
102.9 €
|
|
NGK 5707
128.63 €
-20%
102.9 €
|
|
NGK 93377
|
|
NPS DOX1369
|
|
PROFIT 40050009
|
|
QUINTON HAZELL XLOS1021
|
|
SIDAT 90073
|
|
STANDARD 64029
|
|
STANDARD KNL029
|
|
STANDARD LB1041
|
|
STANDARD LLB022
|
|
STELLOX 2000046SX
|
|
SWAG 20921151
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0839053
|
|
VDO A2C59513301Z
148.41 €
-20%
118.73 €
|
|
VEMO V20760002
|
|
WALKER PRODUCTS 25024021
|
|
WILMINK GROUP WG1013880
|
|
WILMINK GROUP WG1029237
|
|
BMW 11781726321
|
|
BMW 11781735710
|
| BMW 5 (E34) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E34) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E34) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E34) | 192 коня | бензин |
