ламбда-сонда FEBI BILSTEIN
ламбда-сонда
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 31220 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 520 mm |
| тегло | 0,95 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI 920048260
|
|
ASHUKI 920048456
|
|
ASHUKI 920048490
|
|
ASHUKI 920048814
|
|
ASHUKI 920049138
|
|
ASHUKI 920049268
|
|
ASHUKI 920049380
|
|
ASHUKI 920049414
|
|
ASHUKI 920049462
|
|
ASHUKI 920049680
|
|
ASHUKI 920049842
|
|
ASHUKI B42801
|
|
BOSCH 0258986602
|
|
FACET 108073
|
|
FAE 77344
|
|
FISPA 90054
|
|
FISPA 900542
|
|
FISPA 90311
|
|
HOFFER 7481022
92.09 €
-0%
92.09 €
|
|
HOFFER 7481711
|
|
KAVO PARTS EOS1022
|
|
MASTER-SPORT 0258986602PCSMS
|
|
MEAT & DORIA 81022
69 €
-20%
55.2 €
|
|
MEAT & DORIA 81711
136.44 €
-20%
109.15 €
|
|
METZGER 0893468
|
|
NGK 96344
|
|
SIDAT 90054
|
|
SIDAT 900542
|
|
SIDAT 90311
|
|
SWAG 89931220
|
|
TRISCAN 884521080
|
|
VEMO V51760004
|
|
WALKER PRODUCTS 25024691
|
|
WILMINK GROUP WG1013854
|
|
CHEVROLET 96419957
|
| Chevrolet KALOS | 72 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 72 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS седан | 72 коня | бензин |
| Chevrolet SPARK (M300) | 68 коня | бензин |
| Chevrolet SPARK (M300) | 82 коня | бензин |
| Chevrolet SPARK (M300) | 82 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
