ламбда-сонда FEBI BILSTEIN
ламбда-сонда
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 31221 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 360 mm |
| тегло | 0,9 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI 9200241001
|
|
BLUE PRINT ADZ97003
144.62 €
-20%
115.69 €
|
|
FACET 108076
|
|
FAE 77343
|
|
FISPA 90074
|
|
FISPA 90201
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1470902
135.89 €
-20%
108.71 €
|
|
HOFFER 7481516
109.09 €
-0%
109.09 €
|
|
HOFFER 7481583
|
|
KAVO PARTS EOS1001
|
|
MAGNETI MARELLI 600000041280
|
|
MEAT & DORIA 81516
98.42 €
-20%
78.74 €
|
|
MEAT & DORIA 81583
|
|
MTE-THOMSON 781741044
|
|
NGK 94899
|
|
SIDAT 90074
|
|
SIDAT 90201
|
|
SWAG 89931221
|
|
TRISCAN 884521061
|
|
TRISCAN 884521062
|
|
VEMO V51760007
|
|
WALKER PRODUCTS 250241001
|
|
WILMINK GROUP WG1013881
|
|
WILMINK GROUP WG1013923
|
|
CHEVROLET 96419955
|
| Chevrolet KALOS | 94 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS седан | 94 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 121 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 94 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 122 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO хетчбек (T250, T255) | 101 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 101 коня | бензин |
