ламбда-сонда FEBI BILSTEIN
ламбда-сонда
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 36843 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 1040 mm |
| тегло | 0,140 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ACI - AVESA SLS13233
|
|
ASHUKI 920048326
|
|
BOSCH 0258005310
|
|
BOSCH 0258986505
|
|
CALORSTAT by Vernet LS140181
98.5 €
-20%
78.8 €
|
|
DELPHI ES10857
|
|
DELPHI ES1085712B1
|
|
DENSO DOX0117
|
|
DENSO DOX1175
|
|
ERA 570174
|
|
FACET 107255
|
|
FAE 77238
|
|
FENNO XL785940102
|
|
FISPA 90085
|
|
FISPA 90156
|
|
HOFFER 7481533
|
|
HOFFER 7481704
|
|
LUCAS ELECTRICAL LEB760
|
|
MEAT & DORIA 81533
138 €
-20%
110.4 €
|
|
MEAT & DORIA 81704
|
|
METZGER 0893039
|
|
MTE-THOMSON 785940102
|
|
PATRON 60014
|
|
PIERBURG 702604210
|
|
PROFIT 40050001
|
|
PROFIT 40050008
|
|
QUINTON HAZELL XLOS1173
|
|
SIDAT 90085
|
|
SIDAT 90156
|
|
STANDARD 64228
|
|
STANDARD KNL225
|
|
STANDARD LB1425
|
|
STANDARD LLB174
|
|
SWAG 20936843
|
|
TRISCAN 884511024
|
|
VDO A2C59513233Z
158.84 €
-20%
127.07 €
|
|
VEMO V20760023
|
|
WALKER PRODUCTS 25024392
|
|
WILMINK GROUP WG1025972
|
|
WILMINK GROUP WG1029216
|
|
WILMINK GROUP WG1032859
|
|
BMW 11787513963
|
| BMW Z4 (E85) | 231 коня | бензин |
| BMW Z4 (E85) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 231 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 192 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 231 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 192 коня | бензин |
| BMW Z4 (E85) | 170 коня | бензин |
