ламбда-сонда FEBI BILSTEIN
ламбда-сонда
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 45153 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 360 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI 920049802
|
|
BOSCH 0258006721
|
|
CALORSTAT by Vernet LS140102
128.22 €
-20%
102.58 €
|
|
DENSO DOX0150
|
|
DENSO DOX2066
|
|
ERA 570201
|
|
ESEN SKV 09SKV909
|
|
FAE 77455
|
|
FISPA 90074
|
|
FISPA 90254
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1462025
119.35 €
-20%
95.48 €
|
|
HOFFER 7481516
109.09 €
-0%
109.09 €
|
|
HOFFER 7481642
|
|
KAVO PARTS EOS9014
|
|
LUCAS ELECTRICAL LEB825
|
|
MAGNETI MARELLI 460002009410
|
|
MAGNETI MARELLI 600000040190
|
|
MEAT & DORIA 81516
98.42 €
-20%
78.74 €
|
|
MEAT & DORIA 81642
155.18 €
-20%
124.15 €
|
|
METZGER 0893222
|
|
MOBILETRON OSB4185P
|
|
NGK 7948
132.27 €
-20%
105.82 €
|
|
NPS T566A22
|
|
QUINTON HAZELL XLOS1535
|
|
SIDAT 90074
|
|
SIDAT 90254
|
|
STANDARD 64326
|
|
STANDARD 64646
|
|
STANDARD KNL631
|
|
STANDARD LB1569
|
|
STANDARD LB2053
|
|
STANDARD LLB591
|
|
SWAG 62945153
|
|
TRISCAN 884510017
|
|
VDO A2C59513894Z
155.3 €
-20%
124.24 €
|
|
WALKER PRODUCTS 25024901
|
|
WILMINK GROUP WG1013881
|
|
WILMINK GROUP WG1013958
|
|
WILMINK GROUP WG1029139
|
|
CITROEN 1618K9
|
|
PEUGEOT 1618K9
|
|
TOYOTA 894650H020
|
| Citroen C1 (PM_, PN_) | 68 коня | бензин |
| Peugeot 107 | 68 коня | бензин |
| Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) | 68 коня | бензин |
