ламбда-сонда FEBI BILSTEIN
ламбда-сонда
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 45168 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| тегло | 0,090 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CASALS 6771
|
|
ESEN SKV 09SKV035
|
|
FACET 108068
|
|
FAE 77432
|
|
FISPA 90054
|
|
FISPA 900542
|
|
FISPA 90064
|
|
HOFFER 7481022
92.09 €
-0%
92.09 €
|
|
HOFFER 7481543
|
|
LUCAS ELECTRICAL LEB4015
|
|
MAGNETI MARELLI 460002046010
|
|
MAGNETI MARELLI 466016355009
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
MEAT & DORIA 81022
69 €
-20%
55.2 €
|
|
MEAT & DORIA 81543
101.55 €
-20%
81.24 €
|
|
METZGER 0893472
|
|
NGK 0070
121.18 €
-20%
96.94 €
|
|
QUINTON HAZELL XLOS1536
|
|
SIDAT 90054
|
|
SIDAT 900542
|
|
SIDAT 90064
|
|
STANDARD 64647
|
|
STANDARD KNL632
|
|
STANDARD LB2054
|
|
STANDARD LLB592
|
|
STELLOX 2000029SX
|
|
SWAG 62945168
|
|
TRISCAN 884512061
|
|
TRISCAN 884528003
|
|
VEMO V22760009
|
|
WALKER PRODUCTS 25024972
|
|
WILMINK GROUP WG1013854
|
|
WILMINK GROUP WG1013899
|
|
CITROEN 1618R0
|
|
CITROEN 9657632980
|
|
FIAT 9657632980
|
|
PEUGEOT 1618R0
|
|
PEUGEOT 9657632980
|
| Peugeot 206+ (T3E) | 73 коня | бензин |
| Peugeot 206 SW (2E/K) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 206 седан | 75 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 74 коня | бензин |
| Citroen NEMO кутия (AA_) | 73 коня | бензин |
| Peugeot BIPPER (AA_) | 73 коня | бензин |
| Fiat FIORINO фургон/комби (225) | 73 коня | бензин |
| Fiat QUBO (225) | 73 коня | бензин |
| Citroen NEMO комби | 73 коня | бензин |
| Peugeot BIPPER Tepee | 73 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 73 коня | бензин |
| Peugeot 206+ (T3E) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 206+ (T3E) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 73 коня | бензин |
