| мярка на резбата | 3/8x18 NPT |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 370 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| външна дължина | 135 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| форма | права |
| обща дължина | 340 mm |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой проводи | 5 |
| дължина на кабела | 400 mm |