маслен радиатор, двигателно масло NRF
маслен радиатор, двигателно масло
| Производител | NRF |
| Парт номер | 31076 |
| ограничение за производител | Behr |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| дебелина | 68 mm |
| ширина | 80 mm |
| височина | 140 mm |
| версия | Easy Fit |
| брой на ребрата | 18 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 056034N
|
|
AVA QUALITY COOLING BW3406
|
|
AVA QUALITY COOLING BWA3406
|
|
FRIGAIR 07024005
|
|
HELLA 8MO376778191
|
|
JDEUS 405M27
|
|
BMW 1439112
|
|
BMW 17101439112
|
|
BMW 17207500754
|
|
BMW 7500754
|
| BMW X5 (E53) | 286 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 184 коня | дизел |
| BMW X5 (E53) | 347 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 231 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 218 коня | дизел |
