маслен радиатор, двигателно масло NRF
маслен радиатор, двигателно масло
| Производител | NRF |
| Парт номер | 31236 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 44 mm |
| ширина | 92 mm |
| височина | 92 mm |
| версия | DONUT |
| брой на ребрата | 8 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCURY 1S7Z6A642AAA
|
|
FORD 1S7Z6A642AAA
|
| Ford MAVERICK | 203 коня | бензин |
