механизъм за свободен ход на генератор CONTITECH
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | CONTITECH |
| Парт номер | AP9046 |
| диаметър | 63 mm |
| ширина | 36,6 mm |
| тегло | 0,587 kg |
| Дължина на опаковка | 11 cm |
| Широчина на опаковка | 9 cm |
| Височина на опаковка | 6 cm |
| за номер на производител | F-233608.01/.02/.03 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GATES OAP7051
97.49 €
-20%
77.99 €
|
|
INA 535009810
|
|
INA F23360801
|
|
INA F23360802
|
|
INA F23360803
|
|
RUVILLE 55293
57.58 €
-0%
57.58 €
|
|
FORD 5M5Q10344AA
|
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 115 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 75 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 90 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 75 коня | дизел |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 100 коня | дизел |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 100 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS II (DA_) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 115 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 100 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 125 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 110 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 100 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 100 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 110 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 115 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV седан (BA7) | 100 коня | дизел |
