механизъм за свободен ход на генератор FEBI BILSTEIN
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 34667 |
| дебелина | 38 mm |
| вътрешен диаметър | 15 mm |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| тегло | 0,64 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AD KÜHNER 885123
|
|
ASHIKA 1300HH00
|
|
ASHUKI I85405
|
|
AUTOKIT 0380569
|
|
BLUE PRINT ADG061304
177.45 €
-20%
141.96 €
|
|
BREDA LORETT RLA3854
|
|
CASCO CCP90188AS
|
|
CASCO CCP90188GS
|
|
CONTITECH AP9062
|
|
DAYCO ALP2429
88.45 €
-20%
70.76 €
|
|
ERA 219124
|
|
FISPA 455046
|
|
HELLA 9XU358038831
|
|
HOFFER 4555046
|
|
IJS GROUP 301037
|
|
INA 535011010
|
|
IPS Parts IPA8H01
|
|
JAPANPARTS RAH00
|
|
JAPKO 130H00
|
|
KAVO PARTS DFP3004
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE LOPA0052
|
|
LYNXauto PA1077
|
|
MDR MAP8H00
|
|
MEAT & DORIA 45046
|
|
NIPPARTS N1180503
223.87 €
-20%
179.1 €
|
|
NPS H515I11
|
|
OPTIMAL F51124
|
|
PATRON P5011010
|
|
RUVILLE 59938
84.78 €
-0%
84.78 €
|
|
SANDO SCP901880
|
|
SANDO SCP901881
|
|
SIDAT 455046
|
|
SNR GA78402
|
|
SPIDAN 71938
|
|
SWAG 90934667
|
|
TREVI AUTOMOTIVE AP1029
|
|
TRICLO 426532
|
|
VALEO 588076
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
WAIglobal 2482292
|
|
WILMINK GROUP WG1152116
|
|
WILMINK GROUP WG1253686
|
|
HYUNDAI 3732227500
|
|
HYUNDAI 3732227501
|
| Hyundai MATRIX (FC) | 82 коня | дизел |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 82 коня | дизел |
| Hyundai GETZ (TB) | 82 коня | дизел |
| Hyundai ACCENT II седан (LC) | 82 коня | дизел |
| Hyundai MATRIX (FC) | 102 коня | дизел |
| Hyundai ACCENT III (MC) | 110 коня | дизел |
| Hyundai ACCENT III седан (MC) | 110 коня | дизел |
