механизъм за свободен ход на генератор FEBI BILSTEIN
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 38263 |
| дебелина | 34 mm |
| вътрешен диаметър | 15 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| тегло | 0,68 kg |
| брой на ребрата | 5 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 13266813
|
|
VAUXHALL 13266813
|
|
AD KÜHNER 885438
|
|
AUTOKIT 0381638
|
|
BREDA LORETT RLA4082
|
|
CASCO CCP90257AS
|
|
CASCO CCP90257GS
|
|
ERA 219137
|
|
FISPA 455189
|
|
HELLA 9XU358038931
|
|
HOFFER 4555189
|
|
INA 535021110
|
|
LYNXauto PA1152
|
|
MEAT & DORIA 45189
|
|
OPTIMAL F51135
|
|
RUVILLE 59973
177.97 €
-0%
177.97 €
|
|
SANDO SCP902570
|
|
SANDO SCP902571
|
|
SIDAT 455189
|
|
SPIDAN 71973
|
|
SWAG 40938263
|
|
TREVI AUTOMOTIVE AP1198
|
|
TRISCAN 8641244009
|
|
WAIglobal 2491116
|
|
WILMINK GROUP WG1253781
|
|
OPEL 01204184
|
|
OPEL 1204184
|
| Opel CORSA D | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 87 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D Van | 86 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 86 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 87 коня | бензин |
| Opel MERIVA B | 100 коня | бензин |
| Opel MERIVA B | 140 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 86 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 100 коня | бензин |
