механизъм за свободен ход на генератор FEBI BILSTEIN
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 38268 |
| дебелина | 34 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 61 mm |
| тегло | 0,48 kg |
| брой на ребрата | 5 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30667980
|
|
AS-PL AFP0067
|
|
AUTOKIT 0381443
|
|
BREDA LORETT RLA3911
|
|
CASCO CCP90227AS
|
|
CASCO CCP90227GS
|
|
DAYCO ALP2441
|
|
FISPA 455143
|
|
GATES OAP7127
80.22 €
-20%
64.18 €
|
|
HOFFER 4555143
|
|
IJS GROUP 301127
|
|
INA 535016110
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE LOPA0113
|
|
LYNXauto PA1111
|
|
MEAT & DORIA 45143
|
|
PowerMax 1113413
|
|
RUVILLE 56555
86.42 €
--0%
86.42 €
|
|
SANDO SCP902270
|
|
SANDO SCP902271
|
|
SIDAT 455143
|
|
SKF VKM03654
|
|
SNR GA76505
|
|
SPIDAN 67555
|
|
SWAG 55938268
|
|
TREVI AUTOMOTIVE AP1153
|
|
TRISCAN 8641274004
|
|
VALEO 588114
43.88 €
-20%
35.1 €
|
|
WAIglobal 2491329
|
|
WILMINK GROUP WG1253735
|
| Volvo S40 II (MS) | 140 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 140 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 170 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 170 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 220 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 220 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 220 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 220 коня | бензин |
| Volvo C70 II кабриолет | 140 коня | бензин |
| Volvo C70 II кабриолет | 170 коня | бензин |
| Volvo C70 II кабриолет | 220 коня | бензин |
| Volvo C30 | 170 коня | бензин |
| Volvo C30 | 220 коня | бензин |
| Volvo C30 | 230 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 230 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 230 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 230 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 230 коня | бензин |
| Volvo C70 II кабриолет | 230 коня | бензин |
