механизъм за свободен ход на генератор HELLA
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 9XU 358 038-471 |
| Разстояние от ремъчната шайба до генератора | 17,8 mm |
| брой на каналите | 6 |
| ограничение за производител | Denso |
| външен диаметър | 54,1 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с капачка |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| дълбочина на монтаж | 12,3 mm |
| за номер на производител | F-570680.XX |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| вътрешен диаметър | 17 mm |
| обща дължина | 40,2 mm |
| ремъчни шайби | 49,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30667072
|
|
VOLVO 30795494
|
|
VOLVO 30795495
|
|
VOLVO 36002574
|
|
VOLVO 36002575
|
|
VOLVO 3M5T10300NB
|
|
VOLVO 3M5T10300NC
|
|
VOLVO 8603271
|
|
VOLVO 8603272
|
|
BREDA LORETT CR3884
|
|
DENSO 1042103761
|
|
HELLA 358038471
|
|
INA 535018210
|
|
INA 79909068
|
|
INA F570680
|
|
KAGER 718032
|
|
KOYO WCPN36RCX
|
|
KOYO WCPN36RDX
|
|
RUVILLE 59925
|
|
RUVILLE 59928
88.18 €
-0%
88.18 €
|
|
SKF VKM03410
|
|
TRIPLE FIVE 237619
|
|
TRIPLE FIVE 332312
|
|
TRIPLE FIVE 353970
|
|
TRIPLE FIVE B237619
|
|
VALEO 588054
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
ZEN 5464
|
|
FORD 1120213
|
|
FORD 1140694
|
|
FORD 1151213
|
|
FORD 1256552
|
|
FORD 1S7T10300CB
|
|
FORD 1S7T10300CC
|
|
FORD 1S7T10300CD
|
|
FORD 3M5T10300VC
|
|
FORD 3M5T10300VD
|
| Volvo S40 II (MS) | 146 коня | двугоривен автомобил (flexible-fuel vehicle) |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 125 коня | бензин |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 125 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 125 коня | бензин |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 130 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 130 коня | бензин |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 130 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 125 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 125 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 145 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 101 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS II (DA_) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford GALAXY (WA6) | 145 коня | бензин |
| Ford S-MAX (WA6) | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II кабриолет | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo C30 | 125 коня | бензин |
| Volvo C30 | 145 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 146 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 146 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 145 коня | бензин |
| Volvo C30 | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo S40 II (MS) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V50 (MW) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford S-MAX (WA6) | 145 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS II (DA_) | 305 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 145 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Ford C-MAX (DM2) | 145 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS II (DA_) | 145 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Ford FOCUS II (DA_) | 145 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 145 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS II (DA_) | 350 коня | бензин |
| Volvo C30 | 146 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V50 (MW) | 146 коня | Бензин/Етанол |
