механизъм за свободен ход на генератор HELLA
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 9XU 358 039-281 |
| Разстояние от ремъчната шайба до генератора | 8,1 mm |
| брой на каналите | 6 |
| ограничение за производител | Valeo |
| външен диаметър | 56,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с капачка |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| дълбочина на монтаж | 14,5 mm |
| за номер на производител | 920999 |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| вътрешен диаметър | 17 mm |
| обща дължина | 36,7 mm |
| ремъчни шайби | 51,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30659120
|
|
VOLVO 30659849
|
|
VOLVO 312009512
|
|
VOLVO 31285435
|
|
VOLVO 31285436
|
|
VOLVO 31288893
|
|
VOLVO 36001101
|
|
VOLVO 36001102
|
|
VOLVO 36002013
|
|
VOLVO 36002122
|
|
VOLVO 36002816
|
|
CARGOPARTS 333436
|
|
GATES OAP7158
75.61 €
-20%
60.49 €
|
|
HELLA 358039281
|
|
INA 535025210
|
|
RUVILLE 57117
|
|
SKF VKM03658
|
|
TRIPLE FIVE 354421
|
|
TRIPLE FIVE 920999
|
|
VALEO FG15T063
|
|
VALEO FG15T076
|
|
VALEO FG17T010
|
|
VALEO TG12C107
|
|
ZEN 5646
|
|
FORD 1704925
|
|
FORD 1763143
|
|
FORD AM5Q10A352AA
|
|
FORD BV6N10300AA
|
|
FORD BV6N10300BB
|
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 150 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 182 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 150 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 182 коня | бензин |
| Volvo V60 | 150 коня | бензин |
| Volvo V60 | 180 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 180 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 180 коня | бензин |
| Ford S-MAX (WA6) | 160 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WA6) | 160 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 160 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 160 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 182 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 182 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 182 коня | бензин |
| Volvo S60 II | 180 коня | двугоривен автомобил (flexible-fuel vehicle) |
| Volvo S80 II (AS) | 180 коня | двугоривен автомобил (flexible-fuel vehicle) |
| Volvo V60 | 180 коня | двугоривен автомобил (flexible-fuel vehicle) |
| Volvo V70 III (BW) | 180 коня | двугоривен автомобил (flexible-fuel vehicle) |
| Volvo S60 II | 150 коня | бензин |
| Volvo S60 II | 180 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 150 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III седан | 150 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III | 150 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V40 хетчбек | 150 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 180 коня | бензин |
| Ford KUGA II (DM2) | 150 коня | бензин |
| Ford KUGA II (DM2) | 182 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 182 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 120 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 200 коня | бензин |
