механизъм за свободен ход на генератор NIPPARTS
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | NIPPARTS |
| Парт номер | N1188001 |
| брой на ребрата | 6 |
| заряден ток на генератора | 100 A |
| височина | 34 mm |
| вътрешен диаметър | 17 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| вътрешна резба | M16x1,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 13008800
|
|
ASHIKA 13008800
|
|
BLUE PRINT ADK861302
64.63 €
-20%
51.7 €
|
|
GATES QAP7039
|
|
JAPANPARTS RA800
|
|
JAPKO 130800
|
|
SUZUKI 3177185E00000
|
|
SUZUKI 437504
|
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 75 коня | дизел |
| Suzuki IGNIS II | 70 коня | дизел |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 70 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 69 коня | дизел |
| Suzuki SPLASH | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 75 коня | дизел |
