механизъм за свободен ход на генератор SWAG
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 40 93 8262 |
| дебелина | 41 mm |
| вътрешен диаметър | 15 mm |
| външен диаметър | 64 mm |
| тегло | 0,59 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 55568459
|
|
VAUXHALL 55568459
|
|
AUTEX 654792
|
|
AUTOKIT 0381687
|
|
AUTOTEAM A08708
|
|
BREDA LORETT RLA4547
|
|
CALIBER 88488
|
|
CASCO CCP90271AS
|
|
CASCO CCP90271GS
|
|
FEBI BILSTEIN 38262
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
FISPA 455222
|
|
GATES OAP7161
125.62 €
-20%
100.5 €
|
|
HELLA 9XU358039121
|
|
HOFFER 4555222
|
|
IJS GROUP 301150
|
|
INA 535022710
|
|
IPD 153787
|
|
KM International FI21770
|
|
LYNXauto PA1163
|
|
MEAT & DORIA 45222
|
|
PowerMax 1120012
|
|
RUVILLE 59992
62.73 €
-0%
62.73 €
|
|
SANDO SCP902710
|
|
SANDO SCP902711
|
|
SIDAT 455222
|
|
SKF VKM03516
|
|
SPIDAN 71992
|
|
TREVI AUTOMOTIVE AP1221
|
|
TRISCAN 8641244011
|
|
WILMINK GROUP WG1253796
|
|
OPEL 01204290
|
|
OPEL 1204290
|
| Opel ASTRA J Sports Tourer | 95 коня | дизел |
| Opel ASTRA J Sports Tourer | 110 коня | дизел |
| Opel ASTRA J Sports Tourer | 125 коня | дизел |
| Opel ASTRA J Sports Tourer | 101 коня | дизел |
| Opel ASTRA J | 131 коня | дизел |
| Opel ASTRA J Sports Tourer | 131 коня | дизел |
| Opel ASTRA GTC J | 110 коня | дизел |
| Opel ASTRA GTC J | 131 коня | дизел |
| Opel ASTRA J | 95 коня | дизел |
| Opel ASTRA J | 110 коня | дизел |
| Opel ASTRA J | 125 коня | дизел |
| Opel ASTRA J седан | 95 коня | дизел |
| Opel ASTRA J седан | 110 коня | дизел |
| Opel ASTRA J седан | 131 коня | дизел |
