механизъм за свободен ход на генератор SWAG
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 55 93 7345 |
| дебелина | 53 mm |
| вътрешен диаметър | 17 mm |
| външен диаметър | 69 mm |
| тегло | 0,75 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30750929
|
|
VOLVO 30777744
|
|
VOLVO 31316803
|
|
AUTEX 654709
|
|
AUTOKIT 0381481
|
|
AUTOTEAM A07840
|
|
BREDA LORETT RLA3893
|
|
CALIBER 88054
|
|
CASCO CCP92111AS
|
|
CASCO CCP92111GS
|
|
FEBI BILSTEIN 37345
224.11 €
-20%
179.29 €
|
|
FISPA 455203
|
|
GATES OAP7101
387.36 €
-20%
309.88 €
|
|
HOFFER 4555203
|
|
INA 535019510
|
|
IPD 153704
|
|
KM International FI19600
|
|
LYNXauto PA1138
|
|
MEAT & DORIA 45203
|
|
RUVILLE 59957
294.57 €
-0%
294.57 €
|
|
SANDO SCP921110
|
|
SANDO SCP921111
|
|
SIDAT 455203
|
|
SKF VKM03655
|
|
SPIDAN 71957
|
|
TREVI AUTOMOTIVE AP1156
|
|
WILMINK GROUP WG1253767
|
| Volvo S80 II (AS) | 305 коня | бензин |
| Volvo XC70 II | 304 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 243 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 243 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 243 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 305 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 238 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 238 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 238 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 286 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 286 коня | бензин |
| Volvo XC70 II | 286 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 238 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 243 коня | бензин |
