механизъм за свободен ход на генератор VALEO
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 588042 |
| диаметър | 58,7 mm |
| ширина | 36,3 mm |
| мярка на резбата | M17 |
| брой на ребрата | 6 |
| дълбочина | 15,7 mm |
| отвор | 17 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 75 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 75 коня | дизел |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 115 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 75 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 90 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 75 коня | дизел |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 100 коня | дизел |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 100 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS II (DA_) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 115 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 100 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 125 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 110 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 100 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 100 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 110 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 115 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV седан (BA7) | 100 коня | дизел |
