механизъм за свободен ход на генератор VALEO
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 588104 |
| диаметър | 56 mm |
| ширина | 33,7 mm |
| мярка на резбата | M16 |
| брой на ребрата | 6 |
| дълбочина | 11,3 mm |
| отвор | 17 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VW 071903119B
|
|
VW 71903119B
|
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 170 коня | бензин |
