механизъм за свободен ход на генератор VALEO
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 588138 |
| диаметър | 54,95 mm |
| ширина | 39 mm |
| мярка на резбата | M17 |
| брой на ребрата | 7 |
| дълбочина | 8,6 mm |
| отвор | 17 mm |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
INFINITI 231515X21A
|
|
INFINITI 231515X21A
|
| Nissan NAVARA (D40) | 231 коня | дизел |
| Infiniti FX | 238 коня | дизел |
| Infiniti EX | 238 коня | дизел |
| Nissan PATHFINDER III (R51) | 231 коня | дизел |
| Infiniti M (Y51) | 238 коня | дизел |
| Infiniti QX70 | 238 коня | дизел |
| Infiniti Q70 (Y51) | 238 коня | дизел |
